Paszkwile szkodzą ?Krzemionkom?

To już chyba tradycja, że Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej ?Krzemionki? w Ostrowcu Świętokrzyskim poprzedza bezpardonowy atak na jej władze.
W tym roku wydaje się, że przeprowadzono go ze zdwojoną siłą, aby zdyskredytować obecny zarząd, któremu, nomen omen, bardzo dużo ostatnimi czasy się udaje.
Autorzy szkalujących materiałów mogą być pewni, że, wcześniej czy później, służbom uda się do nich dotrzeć, tym bardziej, że ponawiają oni argumentację z wątków z forów internetowych, gdzie bez trudu wykryto ich tożsamość.
-Ulotki, które trafiły do mieszkańców, zawierają nieprawdziwe informacje – mówi Mirosław Kaczmarczyk, zastępca prezesa zarządu ds. gospodarki zasobami SM ?Krzemionki?. Całą sprawę już zgłosiliśmy do prokuratury, a autorzy czują się bezkarni tylko dlatego, że nie mieli odwagi podpisać się pod tym kłamliwym przekazem. To paszkwile, a nie ulotki.
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej ?Krzemionki? za atak odpowiada zaproszeniami na Walne Zgromadzenie, skierowanymi do wszystkich jej członków oraz wyjaśnieniami.
Przypomnijmy, że sukcesem obecnych władz spółdzielni jest pozyskanie środków zewnętrznych w postaci tzw. białych certyfikatów. Dotychczas ?Krzemionki? otrzymały z tego tytułu kwotę około 1.000.000 zł przychodu brutto. A dzięki współpracy z prezydentem Jarosławem Górczyńskim oraz partnerstwa z Gminą Ostrowiec w programie rewitalizacji zostało zapisane 800 tys. zł na inwestycje lokalne dla mieszkańców. Dzięki temu powstaną nowe parkingi, chodniki, place, zabaw, poprawi się infrastruktura drogowa. W trakcie końcowych uzgodnień jest pozyskanie kolejnej kwoty dotacji, wynoszących około 3 min zł. Zostanie ona w całości przeznaczona na dokończenie procesu dociepleń na os. Rosochy.
Warto podkreślić, że ilość ocieplanych bloków w ostatnich trzech lat wzrosła kilkukrotnie w stosunku do tego, jak to miało miejsce w minionym okresie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *