Sobota pięściarska

W miniony weekend w pięściarskiej sali treningowej KSZO rozpoczęto cykl walk sparingowych ?Sobota pięściarska?.
Wzięło w nich udział dokładnie 52 zawodników i zawodniczek z takich klubów, jak KSZO, RMG Boks Ożarów, Star Starachowice, Sikorski Stalowa Wola, SKS Skarżysko ? Kamienna, Radomiak Radom, Sparta Dwikozy i OKSW Ostrowiec.
Z zawodników KSZO, którym sekundowali trenerzy Wojciech Surowiec i Ireneusz Tracz, na ringu pokazali się: Jakub Stojek, Olaf Wrzesień, Kacper Delegiewicz, Kacper Wrzesień, Mateusz Jęczmień, Marek Dzik, Jakub Walesic, Dawid Zomkowski, Angelika Strzelecka, Martyna Adamus, Natalia Wrzesień, Mateusz Połetek, Michał Kot, Karol Kita, Kacper Chyliński, Aleksandra Szczodrak, Albert Orzeł, Daniel Surowiec, Kamil Świercz. Oczywiście, wyniki walk, choć oceniane punktowo, nie były tak istotne, jak realizacja założeń szkoleniowych i samo, ringowe obycie, gdyż wielu z pięściarzy nie miało jeszcze możliwości stoczenia walk turniejowych.
-Chcemy w ten sposób przygotowywać się do startów w zawodach ? mówi wiceprezes KSZO, Łukasz Dybiec. ?Takie soboty pięściarskie będziemy więc organizowali częściej. Cieszę się, że z naszego zaproszenia skorzystało tak wiele klubów z naszego regionu. To tylko sprzyja nie tylko zawiązywaniu międzyklubowych kontaktów i wymianie szkoleniowej, ale i wzrostowi poziomu naszych pięściarzy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *