Zapraszamy na V odcinek Magazynu Sportowy Ostrowiec (zapowiedź)

DSC_9900W kolejnym odcinku Magazynu ?Sportowy Ostrowiec? wystąpią: Wioletta Walerowicz ? prezes i trener Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego, a także członek komisji rewizyjnej Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego oraz Teresa Dybiec ? członek zarządu i trener judo w Uczniowskim Międzyszkolnym Klubie Sportowym Ostrowia. Obie panie mają za sobą bogatą karierę sportową, podczas której w różnych kategoriach wiekowych sięgały po medale mistrzostw Polski.

Z naszymi wyjątkowymi gośćmi w programie prowadzonym przez Dariusza Kisiela i Tomasza Frąka będziemy rozmawiali  – owszem – o modzie, ale modzie panującej w naszym mieście modzie na uprawianie twardych, pełnych żelaznych reguł takich sportów walki, jak judo i teakwondo. Taekwondocy trenują w sali PSP Nr 7, judocy w sali KSZO. Obie wypełnione są szczelnie dziećmi i młodzieżą, a rodzice bardzo chętnie zapisują do obu klubów swe pociechy.

Co ciekawego powiedziały  nam nasze rozmówczynie na temat przeszłości, teraźniejszości i planów klubów na przyszłość dowiecie się oglądając nasz magazyn w najbliższy weekend. Materiał będzie dostępny w sieci kablowej LTVK Krzemionki oraz na kanałach youtube, profilach facebookowych i stronach internetowych Gazety Ostrowieckiej już w najbliższy piątek, 26 maja o godz. 16.

DSC_9902

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *