Niespodzianka na trzecioligowym froncie. Garbarnia remisuje. Kto awansuje?

W zaległym meczu IV grupy III ligi Garbarnia Kraków niespodziewanie zremisowała na własnym terenie z Podlasiem Biała Podlaska 2:2 (0:0). Co ciekawe, krakowianie uratowali remis w ostatnich minutach, gdyż ambitni goście dwukrotnie w tym spotkaniu obejmowali prowadzenie.
Podział punktów w Krakowie oznacza, że chyba to Motor Lublin, który ma do rozegrania jedno spotkanie więcej, ma największe szanse na awans do II ligi. Jeśli wygra u siebie z tarnowską Unią oraz na wyjazdach z Orlętami Radzyń Podlaski i Resovią, to uzyska awans. Musimy jednak pamiętać o tym, że przed Garbarnią dwa mecze na własnych śmieciach – w najbliższą sobotę z Karpatami Krosno i za dwa tygodnie z Unią Tarnów.
Szanse na awans zachowują nadal piłkarze KP KSZO 1929, ale by go wywalczyli przy komplecie zwycięstw wyjazdowych ze zdegradowaną Wierną Małogoszcz i Stalą Rzeszów oraz u siebie z Podlasiem Biała Podlaska musieliby liczyć na wyjątkową utratę punktów przez rywali. Niestety, w kontekście środowego remisu Garbarni raz jeszcze wypada nam żałować straconych przez nasz zespół punktów z drużynami z dolnych rejonów tabeli…

tobola

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *