Bez niespodzianek w MOSiRGutwinRun

W ostrowieckim Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin rozegrano drugą rundę piątej edycji cyklu biegów MosirGutwinRun. V_MosirGutwinRun_2017_2runda_2Wśród kobiet znów nie miała sobie równych Kinga Kacuga z Bałtowa. Wśród panów Sylwester Lepiarz był drugi na dystansie 5 km i pierwszy na 20 km.  Na dystansie „Półmararonu na raty” rywalizowało 116 biegaczy, a „Maratonu na raty” 69.

Wyniki (czołowa „10”):

Półmararon na raty – ok. 5 km – mężczyźni:

1.Michał Karasiński (Janowice / LKB Rudnik / Power Fit) – 00:18:27

2.Sylwester Lepiarz (Wronów / MUKS THM Ostrowiec Św.) – 00:18:28

3.Zbigniew Dulemba (Skarżysko-Kam.) – 00:18:41

4.Michał Jagieło (Lubienia / Husaria Race Team) – 00:19:18

5.Piotr Kiszka (Ostrowiec Św.) – 00:19:25

6.Łukasz Żaczek (Ostrowiec Św.) – 00:19:44

7.Andrzej Leśniewski (Ostrowiec Św. / Politechnika Warszawska) – 00:20:17

8.Paweł Wosiek (Ostrowiec Św. / Rozbiegani.pl) – 00:20:35

9.Wiesław Szabat (Annopol) – 00:20:46

10.Karol Gębka (Ostrowiec Św.) – 00:21:15

Półmararon na raty – ok. 5 km – kobiety:

1.Kinga Kacuga (Bałtów) – 00:19:53

2.Natalia Gębka (Truskolasy) – 00:24:37

3.Paulina Glegoła – Madetko (Ostrowiec Św. / BBL) – 00:24:47

4.Urszula Pyszkowska (Ostrowiec Św.) – 00:26:27

5.Agnieszka Sokołowska (Zabiegane Starachowice) – 00:26:52

6.Anita Zarychta (Skarżysko-Kam.) – 00:27:20

7.Natalia Przygoda (Miłków) – 00:29:02

8.Katarzyna Korulczyk (Ostrowiec Św.) – 00:29:05

9.Monika Styczeń (Ostrowiec Św.) – 00:29:11

10.Monika Pękala (Ostrowiec Św.) – 00:29:14

????????????????????????????????????

Maraton na raty – ok. 10 km – mężczyźni:

1.Sylwester Lepiarz (Wronów / MUKS THM Ostrowiec Św.) – 00:38:25

2.Zbigniew Dulemba (Skarżysko-Kam.) – 00:39:33

3.Konrad Sulik (Ostrowiec Św. / TRI Rodzinny / Sport Medical Rehabilitacja) – 00:40:47

4.Michał Karasiński (Janowice / LKB Rudnik / Power Fit) – 00:41:59

5.Bartłomiej Tworek (Opatów / KKS Viktoria Stalowa Wola) – 00:42:12

6.Krzysztof Wikarski (Przemyśl / KSZO Ostrowiec Św.) – 00:42:46

7.Sławomir Niedziela (Szewna / Sport Medical Rehabilitacja) – 00:42:51

8.Łukasz Żaczek (Ostrowiec Św.) – 00:43:00

9.Piotr Dasios (Ostrowiec Św.) – 00:43:03

10.Łukasz Rogoziński (Ostrowiec Św. / ITMBW Kraków) – 00:43:18

Maraton na raty – ok. 10 km – kobiety:

1.Kinga Kacuga (Bałtów) – 00:43:43

2.Urszula Pyszkowska (Ostrowiec Św.) – 00:57:26

3.Renata Tomanek (Zabiegane Starachowice) – 00:59:06

4.Agnieszka Sokołowska (Zabiegane Starachowice) – 00:59:11

5.Marlena Pięta (Ostrowiec Św. / Zabiegani.pl) – 00:59:13

6.Karolina Dąbrowska (Zabiegane Starachowice) – 01:12.57

Kolejne terminy V MosirGutwinRun 2017: 3. runda – 9 lipca, 4. runda – 26 sierpnia, 5. runda – 17 września, 6. runda – 22 października.

Pełne wyniki oraz klasyfikacje dostępne na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl. Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. Patronat nad cyklem objęli Prezydent Ostrowca Św. Jarosław Górczyński, Nadleśnictwo Ostrowiec Św. oraz Fundacja Wychowanie przez Sport – organizator ogólnopolskiej akcji „BiegamboLubię”. Biegi na Gutwinie wspierają Centrum Rehabilitacji Markmed, nowy sklep internetowy skierowany do biegaczy i zlokalizowany w Ostrowcu Św. – Rozbiegani.pl, Piekarnia & Cukiernia Skalski, Restauracja Midori Sushi, Sklep Sportowy Hi-Sport, Kijanka – Myjnia 24h, Hotel Accademia, Gościniec Bałtowski Zapiecek, Zakład Produkcyjno–Handlowy „Adax”, Strefa 21, Sklep Sportowy Centrum Sport, producent wody mineralnej Staropolska, sklep z odżywkami i suplementami diety triceps.pl, Drogeria „Laydies”, Salon Komputerowy Render 2000, Przychodnia Sport Medical Rehabilitacja, M.B.BUS Transport Osobowy Przewozy Okazjonalne, ostrowiecka restauracja McDonalds, Fitness Klub Centrum, Max Elektro Elektrodom, Hurtownia Papiernicza Signal oraz Impuls Gym & Fitness.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *