Zapraszamy na VI odcinek Magazynu „Sportowy Ostrowiec” (zapowiedź wideo)

W kolejnym, telewizyjnym odcinku Magazynu ?Sportowy Ostrowiec? występują: Robert Serwin ? były waterpolista KSZO i kapitan waterpolowej reprezentacji Polski, a obecnie trener KSZO i reprezentacji Polski seniorów oraz Aleksander Ozga ? chyba największy obecnie talent polskiego waterpolo, mistrz Polski w kategorii młodzików i świeżo upieczony mistrz Polski seniorów. Olek złoto zdobył jako 16-latek w barwach ŁSTW Łódź, jako jeden z najmłodszych zawodników w historii nie tylko KSZO, ale i polskiej piłki wodnej. Olek jest na co dzień uczniem ostrowieckiej szkoły mistrzostwa sportowego. Jest także ?Sportowym Talentem? w Plebiscycie na Sportowca Roku, a wyróżnienie to odebrał na Ostrowieckiej Gali Sportu.

DSC_0296
Z naszymi wyjątkowymi gośćmi w programie prowadzonym przez Dariusza Kisiela i Tomasza Frąka rozmawiamy o ostatnich sukcesach naszych waterpolistów, szkoleniu, a także o wspomnieniach ostrowieckiego aktora Mirosława Baki, który także trenował piłkę wodną, przedkładając ją nad piłkę nożną?
Co jeszcze ciekawego powiedzieli nasi rozmówcy na temat przeszłości, teraźniejszości i planów klubów ostrowieckiego waterpolo dowiecie się oglądając ? już od najbliższego piątku, 9 czerwca, nasz szósty już odcinek sportowego magazynu. Materiał, jak zwykle, dostępny będzie w sieci kablowej LTVK Krzemionki oraz na kanałach youtube, profilach facebookowych i stronach internetowych Gazety Ostrowieckiej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *