Ogólnopolski Dzień Boksu Olimpijskiego w Ostrowcu

Zarząd Polskiego Związku Bokserskiego podjął uchwałę o ustanowieniu daty 10 czerwca ? Ogólnopolskim Dniem Boksu Olimpijskiego.
Dzięki temu, już w tym roku, startuje kolejny nowy projekt, który może niebawem przerodzić się w potężną akcję promocyjną dyscypliny. Na mocy porozumienia z Telewizją Publiczną, to właśnie TVP Sport oficjalnie patronuje temu wydarzeniu. O godz. 12 w każdym bokserskim klubie, na rynkach miejskich, w skwerach, boiskach, halach, parkach i wszędzie tam gdzie można aktywnie wypełniać czas. W ramach Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego odbywać się będą w całej Polsce mitingi i mecze bokserskie, pokazy technik i akcji bokserskich, pierwszy krok bokserski dla publiczności, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe w boksie, prezentacja zawodniczek, zawodników klubowych i kadrowych, zasad i reguł obowiązujących w boksie olimpijskim oraz nabór nowych członków, wywiady z mistrzami, gry, zabawy, konkursy dla dzieci i młodzieży.
W naszym klubie będą prowadzone zajęcia otwarte dla mieszkańców naszego miasta od godziny 16 do 18. Zawodnicy KSZO będą również walczyć w Kielcach w walkach pokazowych. Przeprowadzimy również pokazy naszej dyscypliny dla mieszkańców.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *