Statuetki dla ?Pandory? – kolejny sukces młodych wokalistek!

9 czerwca br. w Lipsku odbył się XXI Ogólnopolski Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej.
pandoraW kategorii 17-19 lat ex aequo I miejsca zdobyły: Viktoria Pongowska za piosenkę ?Tango Tandresse? oraz Gabriela Górniak za piosenkę ?Wyśniłam Sen?.
W kategorii zespoły wokalne 17-19 lat duet Viktoria Pongowska i Gabriela Górniak zdobyły również I miejsce za piosenkę ?Na Orbicie Serc?.
Podczas przesłuchań zaprezentowało się około 190 wokalistów. Tak ogromna ilość wykonawców na festiwalu oraz wysoki poziom sprawiły, że dziewczyny są dumne i szczęśliwe z tego sukcesu. Obecnie przygotowują się do wielkiego finału Ogólnopolskiego Konkursu ?Wygraj Sukces?, w którym wzięło udział ponad 2000 uczestników. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 150 wokalistów  z całej Polski (w tym nasze ?Andorki?). Wielkim zaszczytem dla naszych wokalistek było zaproszenie od Anny Dymnej i Marka Piekarczyka na fi nał Festiwalu Zaczarowanej Piosenki- Anny Dymnej, jako goście i laureatki I miejsca Festiwalu ?Integracja Malowana Dźwiękiem?.
Wokalistki mogą pochwalić się również nagraniem jingli dla Radia Ostrowiec (i za tę możliwość bardzo serdecznie dziękują pani redaktor naczelnej Joannie Gergont oraz całemu zespołowi).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *