Zapraszamy na VII odcinek Magazynu „Sportowy Ostrowiec” (zapowiedź wideo)

W kolejnym, telewizyjnym odcinku Magazynu ?Sportowy Ostrowiec? występują Tadeusz Krawiec ? piłkarz KSZO, który w barwach naszego klubu rozegrał w Ekstraklasie 76 spotkań, a przez dwa sezony pełnił funkcję szkoleniowca naszego klubu oraz Rafał Wójcik ? również piłkarz KSZO, mający na koncie 16 meczów w Ekstraklasie z ekipą Wisły Kraków, trener kilku znaczących klubów takich, jak Stal Mielec, Pogoń Siedlce, Chojniczanka, czy ostatnio w minionym sezonie Stal Stalowa Wola.

Prowadzący program, Dariusz Kisiel i Tomasz Frąk, zaczynają go z wysokiego ?c?, rzucając w ślad za jednym z internautów: „…czy to prawda, że ?Tadeusz Krawiec lub Rafał Wójcik trenerem KSZO od 1 lipca!…?
Nasi goście prowadzili już zespół KSZO. W takim mieście, jak Ostrowiec, w którym kibice żyją piłką, są określone wymagania nie tylko wobec piłkarzy, ale właśnie także wobec trenerów. Trybuny nie wybaczają potknięć i błędów. Pytamy, jakimi cechami powinien się więc charakteryzować trener naszego klubu? To powinien być chłodny analityk, czy raczej bardziej dobry motywator, czy może ktoś, kto doskonale zna to nasze, ostrowieckie środowisko sportowe?
Tadeusz Krawiec i Rafał Wójcik spróbowali zdiagnozować przyczyny nieudanej walki KSZO o awans do II ligi. Podzielili się również opiniami, na kanwie własnych doświadczeń, o tym, co należałoby uczynić po ewentualnym awansie w przyszłości.

DSC_0005
Co jeszcze ciekawego powiedzieli nasi rozmówcy na temat minionego i przyszłego sezonu oraz swej trenerskiej kariery, dowiecie się oglądając ? już od najbliższego piątku, 23 czerwca – nasz siódmy już odcinek sportowego magazynu. Materiał, jak zwykle, dostępny będzie w sieci kablowej LTVK Krzemionki oraz na kanałach youtube, profilach facebookowych i stronach internetowych Gazety Ostrowieckiej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *