Meksykański metal w Chili Pub

Ghost Town Gigs oraz Chili Pub mają niebywała przyjemność gościć czołówkę światowego metalu na jednym z dwóch koncertów w Polsce!
HERE COMES THE KRAKEN (Meksyk)
– death metal / deathcore –
Jedna z najoryginalniejszych kapel grających ciężki metal na świecie! Wybuchowa mieszanka Death metalu i deathcore, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i odzewem. Zespół grał trasy koncertowe z jednymi z największych zespołów metalowych na świecie takich jak Thy Art Is Murder, Carnifex czy Veil of Maya.

PARAZIT (Meksyk)
– progressive metal-
Intrumentalne trio z Meksyku grającą bardzo ciekawą odmianę progresywnego metalu. Ich połamane kompozycje to wypadkowa wielu gatunków muzycznych od ciężkiego metalu aż do chociażby jazzu. Gratka dla miłośników niekonwencjonalnego i oryginalnego grania!

 

AERYIE
– deathcore –
Mieszanka deathcore, death i black metalu! Nazwa Aeryie (wymawiana ?aerie?) pochodzi od słowa ?aeryja? używanego w języku polskim w XVII wieku, oznaczającego ?powietrze?.
Aeryie w naszym rozumieniu to przestrzenie, wolność, podążanie nowymi drogami. Zaczęli grać w 2013 roku, a w 2014 wykrystalizował się skład, który od tamtej pory pozostaje niezmienny. W 2016 roku wypuścili swoje najnowsze EP zatytułowane „Unity”.

KIEDY: 26.06.2017
START: 19:00
GDZIE: Ostrowiec Świętokrzyski – Chili Pub
BRAMKA: 20 PLN

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *