Zapraszamy na VIII odcinek Magazynu „Sportowy Ostrowiec” (zapowiedź wideo)

W kolejnym, telewizyjnym odcinku Magazynu ?Sportowy Ostrowiec? występują Mariusz Rokita ? wiceprezes KSZO ds. piłki siatkowej, przewodniczący rady nadzorczej orlinligowego KSZO S.A. i przewodniczący komisji rewizyjnej Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz świeżo upieczony prezes ostrowieckiego klubu Grzegorz Szymański ? świetny siatkarz, mistrz Europy i świata juniorów oraz wicemistrz świata seniorów, który od kilku dni występuje już w zupełnie innej roli.

DSC_4985
Prowadzący program, Dariusz Kisiel i Tomasz Frąk, dociekają jak budowany jest zespół KSZO na czwarty sezon występów w Orlen Lidze. Pytają o rozwiązywanie kwestii organizacyjnych, finansowych i sportowych klubu. Widzowie będą się mogli dowiedzieć, kiedy zostanie ogłoszony skład kadry, kiedy zespół pod wodzą trenera Adama Grabowskiego rozpocznie przygotowania do sezonu i jak będą one przebiegały.

W programie znajdzie się również zapowiedź zaplanowanego na 14-16 World Grand Prix w Ostrowcu Świętokrzyskim z udziałem żeńskich reprezentacji Polski, Korei Południowej, Peru i Argentyny. W biało – czerwonych barwach zagra Roksana Brzóska – była nasza siatkarka, która przeniosła się do Muszynianki Muszyna.
Co jeszcze ciekawego powiedzieli nasi rozmówcy na temat siatkarskich wydarzeń dowiecie się oglądając ? już od najbliższego piątku, 7 lipca ? nasz ósmy już odcinek sportowego magazynu. Materiał, jak zwykle, dostępny będzie w sieci kablowej LTVK Krzemionki oraz na kanałach youtube, profilach facebookowych i stronach internetowych Gazety Ostrowieckiej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *