„Volta” – premiera w kinie „Etiuda”

Od najbliższego piątku będziemy mogli sprawdzić w jakiej kondycji jest król polskiej komedii ? Juliusz Machulski. Na ekran ?Etiudy? wchodzi jego najnowsza produkcja zatytułowana ?Volta?.

Bruno Volta to prawdziwy ?kiler? w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka, Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z ?cwaniakowatym? ochroniarzem, Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam ?słaba płeć?!
Reżyseria: Juliusz Machulski, obsada: Andrzej Zieliński, Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, komedia, prod. Polska, dystrybucja: Kino Świat

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *