Z policyjnych raportów

Kosztowna karta


W dniach 29 kwietnia -5 lipca 2017 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim,  nieznany sprawca ukradł kartę płatniczą, należącą do 33-latki. Następnie przy jej użyciu dokonał wypłat pieniędzy i transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 7.900 zł.
11-latka trafiła do szpitala
W dniu 5 lipca 2017 r., o godz. 11.21, w Piórkowie, doszło do zderzenia kilku pojazdów. 55-letni kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności dojeżdżając do sygnalizacji świetlnej i uderzył w tył pojazdu ciężarowego marki Renault z naczepą prowadzonego przez 37-latka. Renault zatrzymał się za pojazdami stojącymi przed sygnalizatorem świetlnym. W wyniku uderzenia renault przemieścił się, uderzając w tył, kierowanego przez 42-latka pojazdu osobowego marki Audi. W audi znajdowały się oprócz kierowcy dwie pasażerki w wieku 11 i 4 lat. Jedna z nich, 11-latka trafiła do szpitala.
Przepadły dwa rowery
W nocy 6 lipca 2017 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim, nieznani sprawcy skradli, z pomieszczenia wózkowni, rower. 55-letni mieszkaniec bloku oszacował wartość poniesionej straty na kwotę 600 zł. Najprawdopodobniej ci sami sprawcy dokonali kradzieży roweru o wartości 500 zł, należącego 61-letniej mieszkanki bloku.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *