Konferencja prasowa przed ostrowieckim turniejem World Grand Prix (zdjęcia, wideo)

Z udziałem prezydenta Jarosława Górczyńskiego, prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacka Kasprzyka, wiceprezesa PZPS i prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Siatkowej Jacka Sęka oraz trenerów reprezentacji Peru, Korei i Polski odbyła się konferencja prasowa przed rozpoczynającym się jutro w naszym mieście World Grand Prix.

W opinii prezydenta Jarosława Górczyńskiego, który oficjalnie niezwykle ciepło powitał goszczące w Ostrowcu Świętokrzyskim ekipy, zapowiada się niezwykłe wydarzenie sportowe na światowym poziomie, będące wspaniałą formą promocji naszego miasta. Prezydent spodziewa się gorącej atmosfery na trybunach.

Prezes Jacek Kasprzyk, ostrowczanin, podkreślił, że turniej World Grand Prix w Ostrowcu to dla niego podwójna radość, gdyż organizowany jest w jego rodzinnym mieście. Prezes powiedział, że nasze siatkarki z pewnością będą chciały podtrzymać dobrą passę zwycięstw w turnieju WGP. Liczy na dobrą frekwencję zakochanych w siatkówce żeńskiej ostrowczan i mieszkańców naszego regionu. Siatkarkom życzył zaprezentowania jak najwyższego poziomu i uniknięcia kontuzji.

Terminarzyk gier
14 lipca, piątek
17.25 Argentyna ? Korea Płd.
20.25 Polska ? Peru

15 lipca, sobota
17.25 Korea Płd. ? Peru
20.25 Polska ? Argentyna

16 lipca, niedziela
17.25 Peru ? Argentyna
20.25 Polska ? Korea Płd.

Trener Korei Południowej Hong Sungijan mówił o tym, że wiele słyszał o ogromnym zainteresowaniu żeńską siatkówką w Polsce. Liczy, że prowadzonego przez niego reprezentacja pokaże się z jak najlepszej strony.
Luizomar De Maura – trener siatkarek Peru spodziewa się arcyciekawego i szalenie emocjonującego turnieju.
Z kolei trener reprezentacji Polski siatkarek Jacek Nawrocki cieszy się, że po meczach sparingowych z Brazylią i turniejowych World Grand Prix w Argentynie wreszcie drużyna zaprezentuje się przed własną publicznością. Trener naszych siatkarek podkreślił gorąco atmosferę w ostrowieckiej hali, która należy do jego ulubionych obiektów sportowych w kraju. W jego opinii najtrudniejszymi rywalkami będą Koreanki, które należą do faworytek rozgrywek oraz Peruwianki, które udanie rozpoczęły start w World Grand Prix.

Jak kupić bilety?

Bilety będące już w sprzedaży internetowej na platformie e-bilet kosztują: I kategorii ? 20 zł (bilet na cały dzień) w sektorach B, D, F i H i II kategorii ? 15 zł (bilet na cały dzień) w pozostałych sektorach. W klubowej kasie bilety będzie można nabyć 13 lipca w godz. 12.00-18.00 oraz w dni meczowe w godz. 12.00-21.00.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *