25-latek wypadł z IX piętra. Śmierć, o której mówi cały Ostrowiec…

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotnią noc w jednym z ostrowieckich wieżowców, kiedy to pół godziny po północy młody mężczyzna spadł z dziewiątego piętra i poniósł śmierć.
skok2Policja potwierdza, że w sobotnią noc miał miejsce prawdopodobnie nieszczęśliwy, śmiertelny wypadek.
-Do zdarzenia doszło ok. godz. 0.30 -mówi Maja Słowik z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że wskutek najprawdopodobniej nieszczęśliwego wypadku 25- letni nietrzeźwy mężczyzna spadł z balkonu jednego z mieszkań na dziewiątym piętrze. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przed zdarzeniem w mieszkaniu wraz z nim przebywały jeszcze trzy inne osoby, które wspólnie spożywały alkohol.
Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego najprawdopodobniej nieszczęśliwego zdarzenia.
Miejsce, na betonowym chodniku, gdzie znaleziono ciało, wskazują mieszkańcy bloku.
-To było tutaj, jeszcze do niedawna znajdowała się tu olbrzymia plama krwi, którą dopiero strażacy starali się usunąć i czymś przysypali ? mówią mieszkańcy.
Najpierw na miejscu pojawiło się pogotowie, policja i chyba Straż Miejska. Nie wiedzieliśmy, co się stało. Dopiero nad ranem gruchnęła ta tragiczna wiadomość. Podobno był nagi?
Sensację zdają się potwierdzać kolejne osoby, do których udało nam się dotrzeć.
-To przekaz jednej z sąsiadek, która usłyszała, że po północy jakiś nagi człowiek chodził po balkonach naszego bloku. Podobno wezwano policję, ale kiedy ta przyjechała, było już za późno – mówią mieszkańcy bloku.
Starsi mieszkańcy, z którymi rozmawialiśmy, są zdruzgotani wypadkiem, ale równocześnie wskazują, że w ostatnim czasie zachowanie młodych osób, z jakimi się spotykają, jest przerażające.

skok1
-To wszystko zaczęło się w chwili, kiedy obok został otwarty sklep z ?dopalaczami? – mówią. Teraz zakapturzone małolaty kupują tam używki i spożywają je w sąsiedztwie naszego bloku, a to co później się z nimi dzieje i jak się zachowują jest szokujące.
Faktycznie, w okolicy bloku, na trawnikach, jest mnóstwo charakterystycznych  czerwono -czarnych opakowań po dopalaczach.
Kulisy zdarzenia i jego przyczynę wyjaśni być może sekcja zwłok i policyjne śledztwo.
pas, w

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *