60-lecie Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej pełne gwiazd

Koncerty gwiazdy estrady Izabeli Trojanowskiej oraz polskich Betlesów, czyli formacji ?The Postman? uświetnią jubileuszową imprezę Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, zaplanowaną na najbliższą sobotę na boisku przy Osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Początek godz.14.30, wstęp wolny.
W nadchodzący weekend OSM będzie hucznie świętował swoje 60-lecie i jak zapowiadają organizatorzy, atrakcji dla wszystkich grup wiekowych będzie co niemiara. Dla najmłodszych Klaun Franiu gwarantuje całą masę zabaw, jednak dorośli będą świetnie bawić się przy muzyce gwiazd imprezy.
Izabela Trojanowska, której koncert rozpocznie się około 18, to wokalistka znana starszemu pokoleniu z takich przebojów jak ?Wszystko czego dziś chcę?, ?Tyle samo prawd ile kłamstw? i ?Pieśń o cegle?. Była objawieniem na polskiej scenie rockowej lat 80-tych. Jej najsłynniejszy album ?Układy? , który ukazał się w 1982 roku i z którego pochodzą największe jej hity, do dziś jest jednym z najważniejszych w historii polskiej muzyki rockowej. Wydała siedem albumów. Od końca lat 70- tych występuje również w kinie i telewizji, a przez dwadzieścia lat grała jedną z głównych ról w serialu ?Klan?.
Przed rokiem artystka wróciła na scenę, zmieniła swój image i w listopadzie wydała nową płytę ?Na skos?. Są na niej kawałki zarówno szybkie i energiczne (?To nic, że cię mam?, ?Zostań ze mną?), jak i znacznie spokojniejsze (?Ściany?, ?Melancholia?), a także łączące w sobie wiele różnych, także skrajnych cech, jak choćby nieco mroczny utwór ?Posłańcy wszystkich burz?.
beatlesiW Ostrowcu Świętokrzyskim podczas koncertu nie zabraknie zapewne wielkich hitów Izabeli Trojanowskiej, a także zupełnie premierowych nagrań. Wcześniej, bo już o 14.30 sceną zawładną polscy Betlesi- The Postman, którzy przypomną największe hity nieśmiertelnej czwórki z Liverpoolu. Komu jeszcze będzie mało, organizatorzy zapowiadają dyskotekę pod chmurką z panem Jackiem.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “60-lecie Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej pełne gwiazd

  • 17/07/2017 at 16:06
   Permalink

   „…. zaplanowaną na najbliższą sobotę na boisku przy Osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim.
   Początek godz.14.30, wstęp wolny…”

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *