Z policyjnych raportów

Na przejściu dla pieszych
W dniu 18 lipca 2017 r., o godz. 13.56, w Ostrowcu Świętokrzyskim na ul. Iłżeckiej, 22-letni kierujący samochodem osobowym marki Honda Acord, obecnie z nieustalonej przyczyny najechał na 88-latka prawidłowo przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. Senior doznał obrażeń ciała.
Apelujemy o ostrożną jazdę. Po pierwsze ? na terenie miasta należy prowadzić auto ze szczególna uwagą. Po drugie ? w okolicy i na przejściach dla pieszych nas, kierowców, obowiązuje wzmożona ostrożność. Miejmy oczy szeroko otwarte, a prędkość dostosowaną do sytuacji panującej na drodze. Piesi nie mają stref zgniotu ani poduszek powietrznych chroniących ich w razie wypadku. Każde potrącenie pieszego może mieć nieobliczalne skutki.
Zniknęły płyty
W nocy 17 lipca 2017 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim, nieznany sprawca skradł z niezamkniętego garażu przy nowo budowanym budynku, 13 płyt. Poszkodowany wycenił łączną wartość strat na kwotę 600 zł.
Rower skradziony z piwnicy
W nocy 17 lipca 2017 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim nieznany sprawca dostał się do piwnicy. Skradł rower o wartości 250 zł należący do 41-latka
Nie ustąpił pierwszeństwa
W dniu 18 lipca 2017 r., o godz. 3,41, w miejscowości Zawada gmina Ożarów, 21-letni kierujący samochodem marki Deaweoo Lanos, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 48-latkowi poruszającemu się drogą K74 samochodem ciężarowym marki Scania z naczepą. W wyniku zderzenia obu pojazdów obrażeń ciała doznali pasażerowie auta osobowego: mężczyzna wieku 21 lat oraz dwie kobiety w wieku 22 i 18 lat.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *