Z policyjnych raportów

Chciał się dogadać
W dniu 24 lipca 2017 r. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego opatowskiej   komendy   policji   zatrzymali   nietrzeźwego   kierującego samochodem ciężarowym z naczepą.
-Policjanci poddali kierującego badaniu na zwartość alkoholu w wydychanym powietrzu ?mówi Agata Fejlich z KPP w Opatowie. Jak się okazało,   45-latek   miał   blisko   3   promile.   Kierowca   zaproponował policjantom ?dogadanie się? oraz zasugerował, że zjedzie na parking, gdzie się prześpi. Próbował im wręczyć pieniądze w kwocie 100 zł. Mężczyzna   trafił   do   policyjnego   aresztu,   natomiast   samochód   z ładunkiem został odholowany.
Za usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Rowery w klatce
W dniach 17 -18 lipca 2017 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim, z klatki schodowej   bloku   mieszkalnego   skradziono   dwa   rowery.   37-latka obliczyła, że razem warte były 600 zł.
Wszedł do jednego z pokoi
W dniach 21 -24 lipca 2017 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim, nieznany sprawca wszedł do jednego z pokoi na terenie przedsiębiorstwa. Skradł telefon komórkowy oraz aparat fotograficzny. Firma poniosła łączne straty w kwocie ok. 700 zł.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *