Weekend z kinem plenerowym

W nadchodzący weekend Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na Rynek na cztery filmowe pokazy w ramach ?Seansu Nocy Letniej?.
O godz. 18.30 wyświetlone będą filmy dla najmłodszych ?Listonosz Pat i wielki świat? (sobota- 29 lipca) oraz ?Paddington? (niedziela- 30 lipca), zaś o godz.20.30 dla dorosłego widza ?John Wick? (sobota-29 lipca), ?P.S. Kocham Cię? (niedziela-30 lipca).


listonosz-pat7?Listonosz Pat i wielki świat?
Sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka zapragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show ?Gwiazdą być!?. Czeka go więc wyprawa do wielkiego miasta, do zwariowanego świata gwiazd i telewizyjnych osobowości. Będzie to wielka i niebezpieczna przygoda.


paddington7?Paddington?
Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem, siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i… odtąd już nic nie było jak dawniej.


johnwick7?John Wick?
John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po  ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu.


ps7?P.S. Kocham Cię?
Holly Kennedy jest piękną i inteligentną młodą kobietą, w dodatku żyjącą w szczęśliwym związku z miłością swego życia, zabawnym i impulsywnym Irlandczykiem, Gerrym. Kiedy niespodziewanie on umiera, życie uchodzi także z Holly. Jedynym człowiekiem, który może jej pomóc, jest ten, którego już nie ma.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *