Weekend z kinem plenerowym

W nadchodzący weekend Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na Rynek na cztery filmowe pokazy w ramach „Seansu Nocy Letniej”.
O godz. 18.30 wyświetlone będą filmy dla najmłodszych „Listonosz Pat i wielki świat” (sobota- 29 lipca) oraz „Paddington” (niedziela- 30 lipca), zaś o godz.20.30 dla dorosłego widza „John Wick” (sobota-29 lipca), „P.S. Kocham Cię” (niedziela-30 lipca).


listonosz-pat7„Listonosz Pat i wielki świat”
Sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka zapragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show „Gwiazdą być!”. Czeka go więc wyprawa do wielkiego miasta, do zwariowanego świata gwiazd i telewizyjnych osobowości. Będzie to wielka i niebezpieczna przygoda.


paddington7„Paddington”
Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem, siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i… odtąd już nic nie było jak dawniej.


johnwick7„John Wick”
John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po  ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu.


ps7„P.S. Kocham Cię”
Holly Kennedy jest piękną i inteligentną młodą kobietą, w dodatku żyjącą w szczęśliwym związku z miłością swego życia, zabawnym i impulsywnym Irlandczykiem, Gerrym. Kiedy niespodziewanie on umiera, życie uchodzi także z Holly. Jedynym człowiekiem, który może jej pomóc, jest ten, którego już nie ma.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *