Zaśpiewaj na warsztatach z Malwiną Masternak

Znana doskonale w Ostrowcu Świętokrzyskim wokalistka Malwina Masternak poprowadzi 21 sierpnia br. warsztaty wokalne.
17353540_10212293497554712_2263974313358526463_nZgłoszenia  tylko drogą mailową po nadesłaniu karty zgłoszeniowej (dostępna m.in. w MCK i naszej redakcji) na adres stan_art@poczta.fm Organizatorem przedsięwzięcia jest Świętokrzyska Szkoła Muzyki Rozrywkowej im. Miry Kubasińskiej i MCK.
Przypomnijmy, że Malwina Masternak to wokalistka, kompozytorka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktualnie studentka Berklee College of
Music w Bostonie. Malwina jest częścią renomowanego Berklee Global Jazz Institute, do którego została wybrana spośród kilku tysięcy kandydatów. Instytut ten prowadzony jest przez światowej sławy muzyków, wielokrotnych  zwycięzców nagród Grammy; Danilo Perez, John Patitucci oraz Teri Lynn Carrington, z którymi to Malwina ma okazje, na co dzień pracować. Malwina występowała w słynnym Boston Symphony Hall na jednej scenie z A.R. Rahman, dwukrotnym zwycięzcą Oscara. Wokalistka jest laureatką festiwali wokalnych na całym świecie. W czerwcu 2016 roku wystąpiła na Festiwalu Jazzowym w Toronto, gdzie oprócz niej gościli tacy artyści jak Cassandra Wilson, Esperanza Spalding, Robert Glasper. Malwina wielokrotnie występowała w słynnym Rex Jazz Club w Kanadzie (Toronto). W październiku tego roku, Masternak została wybrana jako reprezentantka departamentu głosu w Berklee College of Music, aby wystąpić na jednej scenie ze światowej sławy wokalistką jazzową, Sheila Jordan. W maju 2017 roku Malwina występowała w znanym TEDx Talks w Bostonie. Na co dzień Malwina koncertuje w Bostonie i w Nowym Jorku, a aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą.

WAKACYJNE-WARSZTATY-WOKALNE-2017-KARTA-ZGŁOSZENIA- zlogo

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *