Wygrana z Padwą w składzie z nowym zawodnikiem, Grzegorzem Hubką. Kamil Kieloch nadal gra dla KSZO!

Piłkarze ręczni KSZO Odlewnia pokonali we własnej hali w spotkaniu sparingowym drugoligową Padwę Zamość 37:24 (16:10).
Bramki dla KSZO zdobywali: Maciej Jeżyna (8), Kacper Grabowski  (5), Dmitrij Afanasjev (4), Daniel Goliszewski  (4), Grzegorz Sobut (3), Damian Falasa (2), Maciej Stańko (2), Łukasz Telka (2), Grzegorz Hubka (2), Witalij Kożeniewski (1), Krystian Wędrak (1).

W ekipie pomarańczowo – czarnych wystąpił nowy zawodnik naszego klubu, 19-letni Grzegorz Hubka, dotychczasowy skrzydłowy sandomierskiej Wisły.

Grzegorz_Hubka_umowa_z_KSZO
Grzegorz Hubka ze swym menedżerem Robertem Nowakiem i wiceprezesem KSZO ds. piłki ręcznej, Karolem Szewczykiem.

Trenerzy Mariusz Jurasik i Tomasz Radowiecki mieli także do dyspozycji Kamila Kielocha. Wychowanek KSZO zdecydował się na kontynuowanie gry w swoim macierzystym klubie.
Mecz toczył się pod wyraźne dyktando ostrowczan. Przewagę z I połowy powiększyli po zmianie stron, kiedy grali uważniej w obronie, bramkarze popisywali się udanymi interwencjami, co pozwoliło na wyprowadzanie licznych i skutecznych kontr. W składzie brakowało tylko Jakuba Bulskiego, który ostatecznie wyleciał do Gruzji na końcówkę mistrzostw świata juniorów. Dziś zagrał w przegranym przez Polskę 23:27 (11:15) meczu z Hiszpanią o awans do najlepszych ośmiu zespołów globu.
W zespole z Zamościa wystąpiło dwóch byłych graczy KSZO – bramkarz Karol Drabik i rozgrywający Szymon Fugiel.
W weekend, 18 i 19 sierpnia, ?Wojownicy? zagrają w turnieju w Końskich, w którym rywalami będą oprócz gospodarzy zespoły Anilany Łódź i AZS AWF Warszawa. 25 sierpnia zmierzą się w Puławach z Azotami. 30 sierpnia pojadą do Radomia na mecz z tamtejszym beniaminkiem ? KS Uniwersytet. 2 września w hali przy ul. Świętokrzyskiej odbędzie Turniej o Puchar Odlewni, do którego zaproszono pierwszoligowe ekipy Uniwersytetu Radom i SPR Tarnów. Przypomnijmy, że KSZO Odlewnia zainauguruje sezon 9 września wyjazdowym meczem derbowym z KSSPR Końskie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *