Galeria Ostrowiec – odliczanie przed otwarciem

Tak jak już informowaliśmy, otwarcie Galerii Ostrowiec po rozbudowie ma nastąpić na przełomie września i października bieżącego roku.
Nadal nie znamy wszystkich nazw najemców, którzy wypełnią obiekt, choć jak przyznają przedstawiciele właściciela, wszystko toczy się zgodnie z ustalonym trybem.
-Chcemy mieć pewność, że podejmujemy współpracę z możliwie najlepszymi operatorami dla klientów galerii- mówi Jeremi Słomiński, Head of Asset Management at First Property Poland. Dlatego jesteśmy ostrożni i nie działamy w pośpiechu. W myśl tej filozofii w lipcu podpisaliśmy umowę z firmą Zibi Detal, operatorem znanej sieci butików z zegarkami ?Time Trend?. Lokal powinien zostać otwarty dla klientów we wrześniu. Cały czas prowadzimy też rozmowy z różnymi firmami i gdy zostaną one zwieńczone umowami najmu, wówczas o tym poinformujemy.
Jak twierdzi Jeremi Słomiński, w rzeczywistości nie ma wielu dostępnych lokali w tym momencie. Bowiem część opuszczonych witryn to lokale czekające już na aranżację nowych salonów LPP.
-Większość pracy w zakresie wynajmu, jaka jest do wykonania, dotyczy de facto okresu od marca 2018 r. kiedy potencjalnie zwolnią się trzy z obecnie zajętych lokali – przyznaje Jeremi Słomiński. Niedawno zaprosiliśmy w związku z tym do współpracy agencję Knight Frank, której zadaniem jest nie tylko pomoc w wyszukaniu odpowiednich fi rm na zwalniające się w przyszłym roku lokale oraz na jedyny niewynajęty lokal w nowej części galerii, na który szukamy odpowiedniego najemcy ? najlepiej z branży restauracyjnej, lecz również dalsze polepszanie składu najemców w przyszłości, w momencie wygasania aktualnie istniejących umów.
Na tę chwilę wiemy, że w Galerii Ostrowiec miejsce znajdą salony: Sinsay, ReKids, Pepco, Martes Sport, Zibi Detal, zaś sklepy Reserved, Cropp i House zostaną otwarte w nowych lokalizacjach oraz aranżacjach.

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Galeria Ostrowiec – odliczanie przed otwarciem

 • 17/08/2017 at 14:28
  Permalink

  skoro budowlańcy skończyli to udostępnijcie chociaż parking przed tymi nieoddanymi sklepami,bo to co jest od ponad roku woła o pomstę z nieba

  Reply
 • 21/10/2017 at 18:06
  Permalink

  A czego to miało nie być w Ostrowcu…?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *