Rozpoczęły się zapisy do udziału w Turnieju ?Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku?

Wystartowały już zapisy do XVIII edycji Turnieju ?Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku?, rozgrywanej w roku szkolnym 2017/2018. Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz dostępny pod linkiem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html lub po kliknięciu w przycisk ?Zgłoś drużynę? widoczny na stronie głównej Turnieju po prawej stronie. Zespoły można zgłaszać do 30 września.
Tak jak w poprzednich latach w rozgrywkach uczestniczyć mogą szkoły Podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną. W tym roku, po raz pierwszy w historii Turnieju, zaproszone do rywalizacji zostały również kluby sportowe, które  mogą zarejestrować zawodników według zasad zawartych w regulaminie turnieju. Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-8 (rocznik 2010 i 2011), U-10 (rocznik 2008 i 2009), U-12 (rocznik 2006 i 2007). Szczegółowy regulamin znajduje się pod adresem: http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/regulamin.
Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek – oryginalną koszulkę treningową. Zespoły można zgłaszać do 30 września. Mecze finałowe XVIII edycji Turnieju ?Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku? rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy będą uczestniczyć w meczu Reprezentacji Polski.
Oto instrukcja zgłaszania drużyn do XVIII edycji Turnieju ?Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku?
1.Na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl klikamy w przycisk 'Zgłoś drużynę? i przenosimy się na stronę logowania do formularza zapisów.
2. By zalogować się do formularza zapisów trzeba wcześniej założyć konto na portalu Polskiego Związku Piłki Nożnej: www.laczynaspilka.pl (osoby, które mają takie konto nie muszą go ponownie zakładać). Aby to zrobić należy wybrać opcję: ?Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się? i wypełnić wniosek o założenie konta. Następnie na podany mail przesłany zostanie link aktywacyjny, w który trzeba kliknąć by aktywować konto.
Osoby, które mają aktywne konto w portalu www.laczynaspilka.pl mogą po zalogowaniu edytować swoje dane wybierając: Mój profil>>Menu>>Dane i ustawienia>>edytuj dane.
4.Gdy konto zostało założone i jest już aktywne, ponownie klikamy na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl w przycisk ?Zgłoś drużynę? i logujemy się do formularza zapisów używając adresu email i hasła do konta w portalu www.laczynaspilka.pl
5.Po wypełnieniu formularza zgłaszającego drużyny na podany mail przesłana będzie wiadomość z potwierdzeniem zgłoszenia.
Od 1 września trenerzy będą mogli rejestrować zawodników do poszczególnych drużyn. W tegorocznej edycji Turnieju modyfikacje list,  w tym usuwanie zawodników, jest możliwe do końca dnia poprzedzającego pierwsze rozgrywki danej drużyny w Turnieju. Aby dodać zawodników do zgłoszonej drużyny należy zalogować się do systemu dostępnego pod adresem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html i kliknąć w KROK 2 (aktywny do 1 września 2017r.) lub na stronie głównej Turnieju kliknąć w przycisk ?Zgłoś listę zawodników? widoczny po prawej stronie.
W przypadku pytań, wątpliwości lub problemów technicznych ? prosimy o kontakt pod numerami telefonów: +48 (22) 55 12 324 lub +48 (22) 55 12 326 lub +48 (33) 870 84 55. Pytania i problemy można zgłaszać również pod adresem email: turniej@pzpn.pl. Szczegółowych informacji na temat rozgrywek w poszczególnych województwach udzielają Koordynatorzy XVIII edycji Turnieju ?Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *