Przed nami 4 runda MosirGutwinRun

Przypomnijmy, że już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia odbędzie się 4 runda V MosirGutwinRun 2017.
Zapowiada się ciekawa rywalizacja, tym bardziej, że w poszczególnych klasyfi kacjach trwa zacięta rywalizacja, zwłaszcza w klasyfikacji rodzinnej.
Przypomnijmy też czytelnikom, że trzecią tegoroczną próbę ?Półmaratonu na raty? zaliczyło aż 126 osób. Niewiele do przekroczenia magicznej ?setki? zabrakło również na dwukrotnie dłuższym dystansie, który ukończyło 98 osób. Do pełnej liczby ścigania na ostrowieckim Gutwinie należy doliczyć 20 osób maszerujących na dystansie ok. 5 km z kijkami nordic walking oraz kilkadziesiąt dzieciaków, które rywalizowały w biegach na dystansie od 100 metrów do 1 kilometra.
Na razie wygrywają faworyci. Wśród mężczyzn bryluje Sylwester Lepiarz (Wronów) ? najlepszy w obu biegach, a wśród kobiet najlepsza jest w tym roku ? na 5 i 10 km ? Kinga Kacuga (Bałtów).
Tradycyjnie w najbliższą sobotę do wyboru zawodnicy będą mieli dystans 5 i/lub 10 kilometrów. Dla najmłodszych (przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych) przygotowana zostanie rywalizacji na mniejszych dystansach (od 100 do 1000 metrów). W sobotę pierwsi uczestnicy imprezy, którzy będą mogli pochwalić się udziałem we wszystkich dotychczasowych rundach, otrzymają okazjonalną koszulkę techniczną z logo imprezy za zaliczenie tytułowego ?Półmaratonu lub Maratonu na raty?.
Biegi dla dzieci rozpoczną się o godzinie 10, bieg na 5km o godzinie 11, a bieg na 10 km o godzinie 12. Możliwe będą również zapisy na miejscu w biurze zawodów, które będzie działać w godzinach 8.30 do 10.30.
Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. Patronat nad cyklem objęli Prezydent Ostrowca Św. Jarosław Górczyński, Nadleśnictwo Ostrowiec Św. oraz Fundacja Wychowanie przez Sport ? organizator ogólnopolskiej akcji ?BiegamboLubię?. Biegi na Gutwinie wspierają Centrum Rehabilitacji Markmed, nowy sklep internetowy skierowany do biegaczy i zlokalizowany w Ostrowcu Św. – Rozbiegani.pl, Piekarnia & Cukiernia Skalski, Restauracja
Midori Sushi, Sklep Sportowy Hi-Sport, Kijanka – Myjnia 24h, Hotel Accademia, Gościniec Bałtowski Zapiecek, Zakład Produkcyjno? Handlowy ?Adax?, Strefa 21, Sklep Sportowy Centrum Sport, producent wody mineralnej Staropolska, sklep z odżywkami i suplementami diety triceps. pl, Drogeria ?Laydies?, Salon Komputerowy Render 2000, Przychodnia Sport Medical Rehabilitacja, M.B.BUS Transport Osobowy Przewozy Okazjonalne, ostrowiecka restauracja McDonalds, Fitness Klub Centrum, Max Elektro Elektrodom, Hurtownia Papiernicza Signal oraz Impuls Gym & Fitness.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *