Mecz sparingowy. *Stal Mielec – KSZO Odlewnia Ostrowiec 34:32 (13:15).

Stal: Lipka, Wiśniewski – Wilk 3, Krępa 4, Janyst 1, Skuciński 5, Mochocki 2, Sarajlić 2, Basiak 1, Kawka 8, Cuzić 3, Krupa 5, Wojkowski 1. Trener: Tomasz Sondej.

KSZO Odlewnia: Szewczyk, Piątkowski – Kożeniewski 1, Grabowski 1, Bulski 3, Falasa 2, Kogutowicz 1, Stańko 2, Afanasjev 2, Telka 3, Goliszewski 2, Sobut 5, Hubka 3, Wędrak 4, Kamil Kieloch 2. Trener: Mariusz Jurasik.

Kary: Stal – 10 min.; KSZO – 2 min.

Piłkarze ręczni KSZO byli bliscy sprawienia wielkiej niespodzianki podczas sparingowego meczu w Mielcu z superligową Stalą.
Podopieczni trenera Mariusza Jurasika w ostatnich dziesięciu minutach I połowy narzucili rywalowi swój styl gry i do przerwy prowadzili 15:13. Po zmianie stron, przez długie fragmenty gry utrzymywali dwubramkową przewagę. W 53 min. przy stanie 29:27 dla KSZO ostrowczanie mieli szansę na zwiększenie prowadzenie do trzech bramek. Jeszcze przez kilka minut prowadzili 30:28 i 31:29 aż w 57 min. gospodarze doprowadzili do wyrównania na 31:31. KSZO zabrakło w tej fazie spotkania przede wszystkim skuteczności, a wyżej notowani przeciwnicy w swoim stylu po kontrach ustalili wynik spotkania.