Kadra KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – sezon 2017/2018 (runda jesienna)

Prezes: Maciej Kozicki

Członkowie zarządu: Agnieszka Rzęchowska, Jacek Batóg

Sebastian Mazur – pełnomocnik zarządu ds. sportowych

Piotr Jurek – pełnomocnik zarządu ds. marketingu i reklamy

Paweł Dudziński – sekretariat klubu

Trener: Tadeusz Krawiec

Asystent trenera: Krystian Kanarski

Kierownik drużyny: Andrzej Płatek

Odnowa biologiczna: Mateusz Głodek

Adres: ul. Świętokrzyska 11, tel. 412480122, e-mail: kp.kszo1929@interia.pl

 

Kierownictwo i sztab szkoleniowy drużyny

Maciej Kozicki - prezes klubu
Maciej Kozicki – prezes klubu
Tadeusz Krawiec - trener
Tadeusz Krawiec – trener
Krystian Kanarski - asystent trenera
Krystian Kanarski – asystent trenera
Andrzej Płatek - kierownik drużyny
Andrzej Płatek – kierownik drużyny
Mateusz Głodek - fizjoterapueta
Mateusz Głodek – fizjoterapueta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bramkarze

Konrad Zacharski
Konrad Zacharski
Karol Krupa
Karol Krupa

 

 

 

 

 

 

Obrońcy

Vladyslaw Kudryavtsev
Vladyslaw Kudryavtsev
Kamil Sołtykiewicz
Kamil Sołtykiewicz
Michał Janik
Michał Janik
Dominik Cheba
Dominik Cheba
Kacper Kokosza
Kacper Kokosza
Damian Mężyk
Damian Mężyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomocnicy

Radosław Mikołajek
Radosław Mikołajek
Paweł Czajkowski
Paweł Czajkowski
Patryk Cheba
Patryk Cheba
Rafał Gil
Rafał Gil
Tomasz Persona
Tomasz Persona
Włodzimierz Puton
Włodzimierz Puton
Mateusz Mąka
Mateusz Mąka
Stanisław Sarwicki
Stanisław Sarwicki
Kamil Jakubowski
Kamil Jakubowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napastnicy

Łukasz Jamróz
Łukasz Jamróz
Michał Grunt
Michał Grunt
Jakub Kapsa
Jakub Kapsa
Kamil Dziadowicz
Kamil Dziadowicz
Kamil Łokieć
Kamil Łokieć
Bartłomiej Tymoszuk
Bartłomiej Tymoszuk

kadrus

Przybyli: Konrad Zacharski (GKS Tychy), Vladyslaw Kudryavtsev (Omega Stary Zamość), Michał Janik (Energia Kozienice), Włodzimierz Puton (Pilica Białobrzegi), Stanisław Sarwicki (Ruch II Chorzów), Kamil Jakubowski (Podlasie Biała Podlaska), Mateusz Mąka (powrót z wypożyczenia do Kamiennej Brody), Bartłomiej Tymoszuk (Cracovia II Kraków)

Ubyli: Stanisław Wierzgacz (Wisła Sandomierz), Mateusz Podstolak (Wólczanka Wólka Pełkińska), Mateusz Mianowany (Wólczanka Wólka Pełkińska), Klaudiusz Łatkowski (zakończył karierę), Michał Stachurski (wyjazd za zagranicę), Kamil Bełczowski (Alit Ożarów), Filip Burzyński (szuka klubu), Michał Dobkowski (Victoria Sulejówek), Hubert Tylec (szuka klubu).

Średnia wieku piłkarzy: 22,43

Liczba wychowanków: 11

DSC_7285
Pobierz poster
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *