Dziwni nieletni

W dniu 5 września 2017 r., w Opatowie, do mężczyzny podbiegł młody człowiek, który twierdził, że został zaatakowany i jest ranny. Zaniepokojony mężczyzna wspólnie z 15-latkiem udał się do Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.
-Stan młodego człowieka wskazywał, że może znajdować się pod wpływem substancji zabronionych, a do żadnego ataku jednak nie doszło ?mówi Grzegorz Rusak, oficer prasowy KPP w Opatowie. Policjanci szybko ustalili, gdzie i z kim młody człowiek przebywał. Na jednej z ulic Opatowa natrafili na dwóch 15-letnich kompanów nastolatka, których zachowanie również wskazywało, że  mogli zażywać substancje psychotropowe. Młodzi ludzie zostali przebadani przez lekarza. Na szczęście nie stwierdził on zagrożenia życia nastolatków. Podczas czynności mundurowi ujawnili u jednego z 15-latków torebkę z suszem roślinnym, wstępnie zidentyfikowanym jako marihuana. Natomiast w domu u nastolatka funkcjonariusze ujawnili kolejną porcję narkotyku.
Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, a 15-latków przekazali rodzicom.  Sprawą młodych ludzi zajmie się sąd dla nieletnich.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Dziwni nieletni

  • 6 września 2017 at 22:24
    Permalink

    dziwny tytul artykulu

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *