Zapraszamy na IX odcinek Magazynu „Sportowy Ostrowiec” (zapowiedź wideo)

W kolejnym, pierwszym po wakacjach, telewizyjnym odcinku Magazynu ?Sportowy Ostrowiec? występują Karol Szewczyk ? wiceprezes KSZO ds. piłki ręcznej i bramkarz KSZO oraz trener naszej drużyny, Mariusz Jurasik.

Prowadzący program, Dariusz Kisiel i Tomasz Frąk, rozmawiają o kadrze, nowych twarzach w drużynie, planach na ten sezon. Ten program musicie obejrzeć, bo dowiecie się np. tego, czy tak utytułowany zawodnik, jak Mariusz Jurasik, medalista mistrzostw świata i Europy, jeszcze czegoś nie wie o szczypiorniaku… A może zagra jeszcze jako skrzydłowy w pomarańczowo – czarnych barwach?

Karol Szewczyk z kolei poinformuje nas o  rozwiązywaniu kwestii organizacyjnych i marketingowych w klubie. Kibice dowiedzą się o szykowanych dla nich niespodziankach.

W dogrywce programu, niejako na deser, autorzy programu rozmawiają z kapitanem Wojowników, Maciejem Jeżyną, który mówi o tym, jak rozbudowany zespół radzi sobie nie tylko na boisku, ale i poza nim, „w szatni” budując atmosferę sprzyjającą do osiągania wyników sportowych.

DSC_9198

Co jeszcze ciekawego powiedzieli nasi rozmówcy na temat siatkarskich wydarzeń dowiecie się oglądając ? już od najbliższego piątku, 8 września ? nasz dziewiąty już odcinek sportowego magazynu. Materiał, jak zwykle, dostępny będzie w sieci kablowej LTVK Krzemionki oraz na kanałach youtube, profilach facebookowych i stronach internetowych Gazety Ostrowieckiej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *