Śmierć przy ulicy Bałtowskiej. Zderzenie ze słupem

W dniu 5 września 2017 r., o godz. 21.00, w Ostrowcu Świętokrzyskim na skrzyżowaniu ul. Bałtowskiej Samsonowicza, doszło do wypadku drogowego z udziałem pięciu osób. Jedna osoba poniosła śmierć.

-20-letni kierujący samochodem marki Mazda, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i kilkakrotnie dachował, a następnie uderzył w latarnię oświetleniową ?mówi kom. Ewa Libuda, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. 20-latek był nietrzeźwy (ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), nadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
W wypadku rozległych wewnętrznych obrażeń ciała doznał 19-letni pasażer mazdy, który w trakcie przeprowadzanej w szpitalu operacji zmarł. Pozostali trzej pasażerowie w wieku od 19 do 21 lat trafili do szpitala.
Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do dwóch osób (pasażerów) poprzez wycięcie drzwi przy pomocy sprzętu hydraulicznego oraz  wyciągnięciu poszkodowanych z pojazdu. Następnie odłączono klemy od akumulatora. Działania straży polegały na oświetleniu terenu akcji w celu ułatwienia pracy policji.
fot. KP PSP Ostrowiec
Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Śmierć przy ulicy Bałtowskiej. Zderzenie ze słupem

  • 06/09/2017 at 22:25
    Permalink

    powinnu zniknac slupy betonowe

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *