Nawet kultowa ?Frania? znalazła amatora?

Deski ze stodoły

W dniach 1 -15 września 2017 r., w gminie Opatów, nieznany sprawca wszedł na teren niezamieszkałej posesji, a następnie pozrywał i skradł deski ze stodoły. Według 46-letniego właściciela skradziono ok. 1,3 m sześc. drewnianych desek o łącznej wartości 2.000 zł.

Stracił koło u koleżanki

W dniu 15 września 2017 r., o godz. 23.23, w Ostrowcu Świętokrzyski 17-latek pojechał rowerem do swojej koleżanki. Rower został w klatce schodowej, przypięty stalową linką do poręczy. Po jakimś czasie nastolatek stwierdził, że rower, owszem, jest, ale bez tylnego koła. Straty wycenił na 700 zł.

Frania znalazła amatora

W dniach 28 sierpnia ? 15 września 2017 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim nieznany sprawca włamał się do niezamieszkałego domu mieszkalnego. Skradł: licznik energii elektrycznej, wodomierz, przewody instalacji elektrycznej, regał wielosegmentowy, drzwi przesuwne wewnętrzne, pralkę wirnikową typu „Frania” oraz blachę kuchenną z fajerkami i komplet drzwiczek żeliwnych do kuchni kaflowej. 61-latni właściciel oszacował łączne straty na kwotę 2.000 zł.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *