Po sześćdziesiątce za darmo zwiedzisz Krzemionki i Pałac Wielopolskich

Tradycyjnie już na początku jesieni organizowane jest skierowane do seniorów wydarzenie ?Kultura 60+?, podczas którego instytucje kultury w szczególny sposób otwierają się na potrzeby osób starszych, przygotowując dla nich dedykowaną ofertę kulturalną. Czy ostrowieckie instytucje także? Oczywiście?
Muzeum Historyczno-Archeologiczne po raz kolejny włącza się w tę inicjatywę Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Obie części Muzeum – Krzemionki oraz Pałac Wielopolskich – oferują seniorom w dniach 23 i 24 września darmowe zwiedzanie. W Krzemionkach planowany jest również jednodniowy plener malarski, który rozpocznie się w najbliższą sobotę, 23 września, o godz. 11.
Nie pozostaje nam nic innego, jak naszych seniorów zaprosić do zwiedzania ostrowieckiego muzeum, które za naszym pośrednictwem prosi, aby swój udział potwierdzili pod nr tel. 41 330 45 50.

weekend_seniorar-kamila_n1- (5)

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Po sześćdziesiątce za darmo zwiedzisz Krzemionki i Pałac Wielopolskich

  • 17/09/2017 at 09:38
    Permalink

    Będąc tego lata w Trójmieście,zostaliśmy z żoną mile zaskoczeni,kupując tam bilety kolejki na trasie Gdynia – Gdańsk.Pani w kasie,poinformowała nas że jeśli mamy 60 lat i więcej to możemy skorzystać z przysługującej zniżki 25% za bilet.
    Jadąc tą kolejką samoczynnie naszła refleksja – tutaj można a w Ostrowcu…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *