Siatkarki KSZO drugie na turnieju w Wieliczce

Siatkarki KSZO uczestniczyły w miniony weekend w rozgrywanym w Wieliczce Turniej o Solną Piłkę. Oprócz pierwszoligowych gospodyń turnieju z 7R Solna w zawodach startowały zespoły Ligi Piłki Siatkowej Kobiet: Legionovia Legionowo i MKS Dąbrowa Górnicza.
W pierwszym dniu turnieju KSZO pokonał 3:1 Legionovię. Dwie pierwsze partie podopieczne trenera Adama Grabowskiego wygrały dość pewnie. W trzeciej górą okazały się rywalki, ale za to w czwartej znów nasz zespół wrócił na właściwe tory. Wygrał seta i cały mecz. W innym spotkaniu 7R Solna niespodziewanie ograła MKS Dąbrowa Górnicza 3:0.
W drugim dniu zawodów siatkarki ostrowieckiej uległy czarnemu koniowi turnieju, czyli 7R Solnej Wieliczka, 1:2. Nasz zespół zbyt łatwo przegrał w inaugurującej mecz partii. W drugiej gra się wyrównała, by w trzeciej lepszy okazał się KSZO. W drugim meczu nasze panie pewnie odprawiły dąbrowianki, które jeszcze uległy Legionovii 1:2.
W ostatnim meczu turnieju wieliczanki wygrały dość pewnie z Legionovią i zwyciężyły w całym turnieju. Z pewnością wykorzystały fakt, że w zespołach z ekstraklasy brakowało zawodniczek uczestniczących w mistrzostwach Europy.
KSZO wystąpił w składzie: Anna Miros, Koleta Łyszkiewicz, Paulina Stroiwąs, Justyna Sosnowska, Natalia Skrzypkowska, Katarzyna Bryda, Alicja Markiewicz, Agnieszka Rabka, Magdalena Soter, Aleksandra Poziomka.
Wciąż oczekiwany jest przyjazd do Ostrowca awizowanej już przez nas rozgrywającej Marty Biedziak, która ostatnio występowała na parkietach ekstraklasy we Francji, reprezentując klub SF Paris Saint Cloud. To m.in. była siatkarka Pałacu Bydgoszcz. Nasz zespół nie ustaje także w wysiłkach, by pozyskać jeszcze atakującą.

tbaer

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *