„Jesienna Roweriada”

Stowarzyszenie Ostrower pragnie zaprosić wszystkich entuzjastów rowerowych na kolejny, wspólny przejazd.
Tym razem będzie to ?Jesienna Roweriada?, którą symbolicznie zakończymy sezon rowerowy.
?Jesienna Roweriada? będzie nieśpiesznym, rodzinnym przejazdem na trasie o długości ok. 25 km. Wyjedziemy jak zwykle z Rynku naszego miasta pod eskortą Policji i Straży Miejskiej.
Planowana trasa przejazdu: Rynek – Okólna – Sienkiewicza – Kuźnia – Żeromskiego ? Chmielowska ? Udziców – Kunów ul. Warszawska – Langiewicza ? Fabryczna ? Sosnowa – Wymysłów ? Długa ?M. Dąbrowskiej ? Torfowa ? Iłżecka ? Armii Krajowej ? Siennieńska ? Akacjowa – Gościniec – Ośrodek GUTWIN (Leśniczówka Gutwin zakończenie przejazdu).
-Uważamy, że Ostrowiec Świętokrzyski ma ogromne szanse stać się prawdziwie rowerowym miastem – mówią organizatorzy. Co to oznacza?  Bardzo duża i wciąż rosnąca liczba mieszkańców naszego miasta, bez względu na wiek, będzie w przyszłości korzystała z transportu rowerowego. Będzie wykorzystywała rower do rekreacji, do spędzania czasu wolnego i prowadzenia coraz zdrowszego trybu życia. Taką ideę chcemy przede wszystkim promować w ramach Stowarzyszenia Ostrower.
Startujemy punktualnie o godz. 10. Szacowany czas przejazdu to 2 ?2,5 godziny. Każdy uczestnik rajdu będzie objęty ubezpieczeniem NW. W tym celu prosimy o rejestrację on-line w formularzu: https://goo.gl/BSKXTe
Obowiązkowa rejestracja na Rynku rozpoczyna się o godz. 9.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *