Do końca roku bez imprez masowych na stadionie KSZO!

Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek wprowadziła do końca roku zakaz organizowania na stadionie KSZO imprez masowych.
Ta decyzja to pokłosie wydarzeń na meczach piłkarskich. Przypomnijmy, że na nasz klub została nałożona kara finansowa i walkower za przerwanie meczu z Wiślanami Jaśkowice, podczas którego naruszona została nietykalność sędziego. Ostatni mecz KSZO ze Stalą Rzeszów także został przerwany na 6 minut w związku z rzucaniem, najpierw przez fanów Stali, a później KSZO, rac na murawę boiska.

? Zadecydowała o tym opinia delegatów obserwujących trzy ostatnie mecze które były rozgrywane w Ostrowcu ? mówi Maciej Kozicki, prezes KP KSZO 1929. Nasz klubu zamierza złożyć odwołanie w tej sprawie.
Od najbliższej soboty więc, kiedy to nasi piłkarze będą przy Świętokrzyskiej podejmowali Podhale Nowy Targ, a także 12 listopada podczas meczu z Resovią na trybunach miejskiego stadionu będzie mogło zasiąść co najwyżej 999 widzów.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *