?Belfer 2? miał swą premierę w Ostrowcu Świętokrzyskim

Na antenie Canal Plus od wczoraj, w każdą niedzielę o godz.21.30 możemy oglądać drugi sezon bijącego rekordy popularności serialu telewizyjnego ?Belfer?.
Mało, kto wie, że jako jedną z pierwszych widowni, jaka zobaczyła premierowy odcinek ?Belfra 2?, stanowili pracownicy ostrowieckiego call center Netii, którzy uczestniczyli w zamkniętym pokazie w kinie ?Etiuda?.
Co ciekawe, wydarzenie otworzył Krzysztof Burmer, obecny dyrektor ds. sprzedaży kanałów tematycznych i CANAL+, który wcześniej związany był właśnie z Netią.
Pierwszy odcinek serialu Canal Plus ?Belfer 2? trzeba potraktować, jako swoisty epilog do całego sezonu. Tutaj dopiero dowiadujemy się, że belfer, czyli Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. Wszystko wydaje się dziać wokół trójki uczniów, która ?zrobiła sobie wolne?, a teraz powróciła w mury szkolne z tajemnicą co do tego, gdzie tak naprawdę była i co robiła. W odróżnieniu od pierwszego sezonu nie jesteśmy od razu zaskoczeni splotem wydarzeń, tutaj napięcie wydaje się budować stopniowo, sięgając swe apogeum w finale odcinka. Zapowiada się ciekawie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *