Piłkarze zwyciężają w Białej Podlaskiej! Tomasz Persona i Patryk Cheba na liście strzelców!

III liga piłkarska. Grupa IV. *Podlasie Biała Podlaska – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (1:1).


Piłkarze ostrowieccy pokonali w wyjazdowym meczu groźne Podlasie, choć rozstrzygającego o wyniku gola strzelili dopiero w doliczonym czasie gry.
Podopieczni trenera Tadeusza Krawca objęli prowadzeniu już w 16 min., kiedy to na listę strzelców wpisał Tomasz Persona. Gospodarze wyrównali w 38 min. po strzale Macieja Wojczuka.
W II połowie padł jeden gol. Jego autorem, a jakże, w 92 min. spotkania był Patryk Cheba. Bramka na wagę zwycięstwa, trzech punktów i co najmniej pozycji wicelidera po 15 kolejce padła po dokładnym podaniu Mateusza Mąki do Michała Janik. Nasz obrońca oddał strzał, a odbitą od nóg futbolówkę skierował do siatki Patryk Cheba.

-Piłkarskie umiejętności były po naszej stronie, ale Podlasie grało niezwykle ambitnie – mówi trener KSZO, Tadeusz Krawiec. -Graliśmy do końca, a efektem jest gol w doliczonym czasie gry.

Sobotnie mecze 15 kolejki obfitowały w zaskakujące wyniki. MKS Trzebinia/Siersza pokonał 2:0 na własnym terenie Sołę Oświęcim, a Podhale które przed tygodniem wywiozło z Ostrowca punkt zwyciężyło 2:1 innego pretendenta do drugoligowego awansu, rzeszowską Stal.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *