Folya i przyjaciele już w piątek w ?Perspektywach?

W piątek 10 listopada br. w klubie ?Perspektywy? w Ostrowcu Świętokrzyskim swój najnowszy album ?W nieskończoność? promować będzie zespół ?Folya?.
Zagrają też dwa supporty: Men Of The Wild Age (MOTWA) oraz ?Aversja?. Start godz.20. Bilety w dniu koncertu w cenie 15 zł, w przedsprzedaży po 10 zł do nabycia w naszej redakcji lub na platformie: https://www.kupbilecik.pl/impreza-20373-folya.ostrowiec.swietokrzyski.html
– Płyta ?W nieskończoność? jest wypełniona alternatywną, rockową, przyjazną energią- opisują muzycy zespołu Folya swe nowe wydawnictwo. -Płyta w części starannie zaplanowana, w części zupełnie spontaniczna i ? zgodnie z założeniem – nie do końca kontrolowana, bo oparta na zaufaniu do artystów, z którymi współpracujemy w sferze dźwięku i obrazu. Przygotowaliśmy dwanaście piosenek, dziewięć po polsku. Opowiadają o każdym z nas, o naszych tęsknotach za wolnością – za nieskończonością wokół nas i w nas. A jeśli mowa o tęsknotach za wolnością i nieskończonością, to nieuchronnie dotykamy tematu ograniczeń ? również w nas i wokół nas. Nastrój płyty jest więc momentami liryczny, a momentami energetyczny, buntowniczy, wręcz brutalny. I przy okazji chyba pozytywny.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *