Pięściarski Ostrowiec szykuje się do Memoriału Bronisława Kubickiego!

W minioną sobotę w Starachowicach odbył się meeting bokserski, na który trenerzy Eugeniusz Cioch i Wojciech Surowiec zabrali 15 -osobową grupę zawodników i zawodniczek KSZO.
W walkach turniejowych bardzo dobrze zaprezentowali się w kategorii młodzik (46 kg) Jakub Stojek, który uległ minimalnie na punkty Szymonowi Jagielle z Broni Radom i Mateusz Połetek (64 kg), który zwyciężył w 3 starciu przez RSC Jakuba Opora z Włókiennika Łódź.
Klasę zaprezentował w kategorii wagowej do 60 kg Albert Orzeł. Pięściarz KSZO zwyciężył na punkty Filipa Oszczypalskiego z Fightera Kielce. Michał Kot (69 kg) po pięknej walce pokonał Huberta Eksztaniana z Włókiennika Łódź, a niestowarzyszona Aleksandra Szczodrak zwyciężyła Justynę Paradowską, także z Włókiennika Łódź.
-Pozostali zawodnicy brali udział w walkach sparingowych. W przyszłym tygodniu wystartują w turnieju w Busku Zdroju. Chcemy jak najlepiej przygotować zawodników do występu w Ostrowcu w Memoriale Bronisława Kubickiego i dlatego naszym zawodnikom organizujemy większą ilość startów ? podkreśla wiceprezes KSZO ds. boksu,
Łukasz Dybiec, który 10 listopada o godz. 16 zaprasza do hali KSZO na konferencję prasową, której tematem będzie organizacja XXII Turnieju im. Bronisława Kubickiego. Za tydzień podamy więc zestawienie walk oraz zamieścimy podsumowanie ostatnich osiągnięć sportowych zawodników i zawodniczek KSZO.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *