Medalowy start lekkoatletów

W ramach Ogólnopolskiego Programu ?Lekkoatletyka dla każdego? w Kielcach odbyły się halowe zawody w lekkiej atletyce.
Bardzo dobrze spisała się 25 – osobowa reprezentacja naszego miasta, zdobywając 14 medali.
Pierwsze miejsca i awans do zawodów centralnych, które odbędą się w najbliższy weekend w Toruniu, zdobyli: Natalia Żywczyk w biegu na 60 m, Karina Śmiech, Kaja Krawiec i Paweł Wróbel w skoku wzwyż, Bartłomiej Pęczkowski w pchnięciu kulą, Igor Gierczak i Zuzanna Jedlikowska w rzucie piłką lekarską oraz Maksymilian Krawiec w skoku w dal.
Drugie miejsca wywalczyli: Michał Surmański w biegu na 300 m, Zuzanna Sitarska w pchnięciu kulą, Aleksandra Jędrzejczyk w biegu na 300 m, Patrycja Mucha w biegu na 60 m, Bartosz Grudniewski w biegu na 60 m, Maja Arcowska w rzucie piłką lekarską. Natomiast na trzecich miejscach uplasowali się: Igor Kozakiewicz w biegu na 300 m i Natalia Wójcik w pchnięciu kulą.
Nic dziwnego, że trenerzy Elżbieta i Janusz Ozdobowie są bardzo zadowoleni ze startu swoich podopiecznych.