Rower i mrożone mięsko, szybkie suszenie oraz Bułgar z perfumami

Nie ma już przyczepy
W dniu 3 grudnia 2017 r., o godz. 20.27, w Ostrowcu Świętokrzyskim,, nieustalony sprawca skradł dwuosiową przyczepę samochodową przeznaczoną do przewozu pojazdów. Złodziej wykorzystał   nieobecność   właścicielki.   Wartości   przyczepy,   zaparkowanej   na   drodze osiedlowej, 25-latka oszacowała na 8 tys. zł.
Rower i mrożone mięso
W dniach 22 listopada -3 grudnia 2017 r., w gminie Kunów, dotychczas nieustalony sprawca włamał się do niezamieszkałego domu jednorodzinnego. Skradł rower oraz 5 kilogramów zamrożonego mięsa. 57-latka wyceniła łączne straty na kwotę 1.000 zł.
Szybkie suszenie
-Dopiero co umyłem mercedesa i chciałem go szybko wysuszyć podczas jazdy ?tak głupio tłumaczył się 33-letni ostrowczanin. Został przyłapany przez policjantów w dniu 2 grudnia 2017  r.   ok.   godz.  19.   Jadąc   mercedesem   w   stanie   nietrzeźwości,   przekroczył   dozwoloną prędkość o 74 km/h. Gość miał, bagatela, 1,8 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Przed sądem odpowie również za przekroczenie dozwolonej prędkości.
Bułgar z perfumami
W dniu 2 grudnia 2017 r. ostrowieccy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą   z   ostrowieckiej   komendy   zatrzymali   42?letniego   obywatela   Bułgarii. Mężczyzna na terenie targowiska miejskiego sprzedawał perfumy, które jak wstępnie ustalono posiadają podrobione znaki towarowe. Policjanci zabezpieczyli 968 opakowań z perfumami. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.
Szkolne drzwi
W dniu 2 grudnia 2017 r., o godz. 11.30, w Ostrowcu Świętokrzyskim, trzech mężczyzn włamało   się   do   budynku   byłej   szkoły.   Udało   im   się   wynieść   dwa   skrzydła   drzwi wewnętrznych.   Jednak   zostali   spłoszeni   przez   dozorcę   i   porzucili   skradzione   mienie. Policjanci ustalili, że sprawcami mogli być dwaj bracia w wieku 19 i 36 lat. Obaj chwili zatrzymania byli nietrzeźwi: młodszy z nich miał ponad 0,5 a starszy ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymanie trzeciego mężczyzny to tylko kwestia czasu. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *