Scorpion wygrał turniej halowy

W hali sportowej w Szewnie  został rozegrany jednodniowy turniej w halowej piłce nożnej o puchar  wójta gminy Bodzechów. W finale Scorpion zremisował z Bodzechowem 3:3, ale lepiej wykonywał rzuty karne i okazał się zwycięzcą imprezy.
-Do udziału w turnieju zaprosiliśmy zaprzyjaźnione zespoły, które wcześniej występowały w naszej lidze halowej w tym dwa z Ostrowca Św. Była to niezwykle ciekawa impreza. Pojawiło się sporo młodych, dobrze wyszkolonych piłkarzy, uczniów klas sportowych ? podkreślał Tomasz Marynowski, współorganizator imprezy.

Bodzechów
Bodzechów

Dwa najlepsze zespoły z dwóch grup, awansowały do półfinału. W pierwszy półfinale Bodzechów, dopiero w rzutach karnych, pokonał  FOX, a Scorpion wygrał z Miłkowem 3:0. W finale piłkarze Scorpiona  zremisowali z Bodzechowem 3:0, ale  lepiej wykonywali rzuty karne i zdobyli puchar wójta gminy Bodzechów. W meczu o trzecie miejsce FOX pokonał Miłków 4:0.

FOX
FOX

Czołowe  zespoły  otrzymały puchary, zaś piłkarze ? pamiątkowe medale. Najlepsi zawodnicy turnieju odebrali statuetki i nagrody. Za najlepszego zawodnika  turnieju uznano Jakuba Gurskiego (Studziaks Angels), za najlepszego bramkarza Mateusza Derlatkę (Miłków), a królem strzelców został Jakub Jedlikowski (Galaxy).

Miłków
Miłków

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z gimnazjum w Szewnie: Tomasz Marynowski i Mariusz Skrzypczyk.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *