Wystawa Szkoły Sztuki

Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki zaprasza na wystawę prac uczestniczek i uczestników ?Szkoły Sztuki? 2017. Uroczysty wernisaż odbędzie się 29 grudnia o godzinie 17.00 w Centrum Aktywności Obywatelskiej  przy ul. Sienkiewicza 70. Wstęp wolny.
Wystawa jest podsumowaniem czteromiesięcznego projekt edukacyjnego pod nazwą ?Szkoła Sztuki?, w ramach którego młodzież otrzymała kurs artystyczny a dzieci brały udział w zajęciach pobudzających kreatywność. Bezpłatne zajęcia od września do grudnia 2017 prowadzili edukatorka i edukatorzy ze Stowarzyszenia Kulturotwórczego Nie z tej Bajki: Katarzyna Kozińska, Marcin Jedlikowski, Wojtek Mazan i Maciej Biedka. Gościem otwarcia wystawy 29 grudnia będzie Monika Smyła, specjalistka ds. edukacji Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie.
Wystawa odbywa się pod patronatem honorowym Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego. Działanie współfinansowane jest z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach dotacji celowej udzielonej na zadanie pod nazwą ?Szkoła Sztuki? w 2017 roku.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *