Siatkarki ostrowieckie jadą na zgrupowanie do Cetniewa. Agnieszka Rabka odchodzi z KSZO!

Do zaplanowanego na 7 stycznia meczu w Ostrowcu z PTPS Piła siatkarki KSZO przygotowywać się będą m.in. na zgrupowaniu w Cetniewie.

W zespole nad Bałtykiem zabraknie dotychczasowej jego kapitan, Agnieszki Rabki. 39-letnia rozgrywająca zamierza bowiem zmienić barwy klubowe. Wszystko wskazuje na to, że na dniach zostanie, już oficjalnie, siatkarką Developresu Rzeszów. Niewykluczone, że z Rzeszowa do Ostrowca przeniesie się natomiast dotychczasowa rozgrywająca Developresu, Natalia Gajewska.

Niestety, mówi się także o tym, że po Agnieszce Rabce kolejną zawodniczką, która może opuścić KSZO, jest Anna Miros. Doświadczona atakująca również ma propozycje zmiany miejsca pracy. Klub toczy rozmowy, by jednak do tak radykalnego osłabienia zespołu nie doszło.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Siatkarki ostrowieckie jadą na zgrupowanie do Cetniewa. Agnieszka Rabka odchodzi z KSZO!

  • 27/12/2017 at 23:33
    Permalink

    zenujace jest to ze Siatkarki nie maja wyplacanych pensji regularnie Teraz wielkie ale ze ktos chce odejsc ……… Sie pracuje sie zarabia Wstyd dla miasta powiatu ze nikt nie wyciagnie jakiejs smiesznej kasy aby splacic zadluzenie klubu i zapewnic mu komfortowe dzialanie Jest Trener ktory potrafi Nie ma nad czym sie zastanawiac Gdyby nie bylo zaleglosci nikt by nie „odchodził” Kazdy za swa prace chce zaplaty

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *