?Narzeczony na niby? w Kinie Etiuda

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy?

A może dopiero kiedy wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się bardziej zainteresowany sobą niż nią. Pewnego dnia jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamienią jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

etiuda
?Narzeczonego na niby? pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie, oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.
Reżyseria: Bartosz Prokopowicz, obsada: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk, komedia, prod. Polska, dystrybucja: Mówi Serwis
Uwaga! Od piątku 12 stycznia br. w kasie ?Etiudy? można już kupować bilety na hit ?Nowe oblicze Greya?. Film będzie można oglądać w Ostrowcu Świętokrzyskim od 9 lutego br.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *