Już szyją

Pemaw Group już szyje w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim produkty dla dwóch marek ?Me Seduce? oraz ?Lume di Luna?.
Równocześnie trwa jeszcze proces rekrutacji na nieobsadzone stanowiska.
-Potwierdziły się moje przypuszczenia i w Ostrowcu Świętokrzyskim jest nadal bardzo dużo dobrych szwaczek mówi – Edyta Szczekocka, właścicielka firmy ?Me Seduce?. Cześć już dla nas szyje, a kolejną grupę zatrudnimy niebawem. Zainteresowanie naszą ofertą jest bardzo duże, a mimo innych zakładów produkcyjnych z tej branży, osoby chcą u nas pracować. To co wyróżnia nasze wzory, to że są one bardzo lekkie. Jedna z pań, która wcześniej szyła koszule, później odzież ochronną, przyszła do nas, siadła za maszyną, przeżegnała się i szyje dla nas.
W pierwszym kwartale powstanie jeszcze krojownia, a w dalszych planach jest utworzenie magazynu i całej logistyki firmy. Docelowo firma chce zatrudniać w Ostrowcu Świętokrzyskim w tym roku 35 osób.
-Na tę chwilę mamy potężne  zamówienie z Australii, ale musimy jeszcze nieco przeczekać, aby skompletować całą załogę – przyznaje Edyta Szczekocka. Obecnie w Ostrowcu Świętokrzyskim szyjemy koszulki i szlafroczki, które jak tylko zejdą z linii produkcyjnej, pojadą do Szwecji.
Pemaw Group specjalizuje się w wyrobach dla branży erotycznej, zaś flagowym produktem są nasutniki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *