Poznamy laureatów Plebiscytu na Sportowca i Trenera 2017 roku. W sobotę III Ostrowiecka Gala Sportu!

Przed nami III Ostrowiecka Gala Sportu! Zwieńczy Plebiscyt na Sportowca i Trenera 2017 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim, organizowanego przez kluby sportowe KSZO, KS KSZO S.A., KP KSZO 1929 oraz wszystkie ostrowieckie media, w tym Gazetę Ostrowiecką.

Zapraszamy  wszystkich do hali KSZO już w najbliższą sobotę, 20 stycznia. Początek sportowego święta w naszym mieście o godz. 16. Wstęp wolny!

III Ostrowiecka Gala Sportu, to wielka promocja sportu Ziemi Ostrowieckiej, oczywiście z towarzyszącą grą świateł, muzyki, tanecznych rytmów oraz aukcją gadżetów sportowych. O oprawę imprezy zadba Miejskie Centrum Kultury. Zdradzamy, że imprezę poprowadzą Marek Cichosz i Wioletta Wiącek. Zdradzamy także, że wyróżnionym sportowcom towarzyszyć będą m.in. wokalne popisy zespołu Champion i wokalistek Studia Piosenki Pandora, prowadzonego przez Ewę Goworowską. Święto sportu ubogacą także tancerze Studia Tańca Twist.

13615142_505162923019202_1697828208121314543_n
Ostrowiecki zespół Champion ma dać jedyny w swym rodzaju koncert. Aga, Rafał i Mirek są w świetnej formie i zapraszają do wspólnej zabawy.

DSC_1558
Podczas II Ostrowieckiej Gali Sportu wyłonimy najlepszych i najpopularniejszych zawodników i szkoleniowców spośród 64 sportowców i 12 trenerów nominowanych do tytułu najlepszego Sportowca i Trenera, a także Odkrycia, Talentu i Drużyny 2016 roku. II Ostrowiecka Gala Sportu, to swoisty festiwal 10 klubów sportowych i funkcjonujących w nich 17 sekcji sportowych, osiągających sukcesy na arenie międzynarodowej i ogólnopolskiej. Organizatorzy, wzorem ubiegłorocznej gali, przewidzieli również wyróżnienia dla sportowców Olimpiad Specjalnych i Mecenasów Ostrowieckiego Sportu!

DSC_0926
O tym, że warto kibicom wybrać się do ostrowieckiej hali przekonują nasze kluby, który przegotowały dla nich wiele niespodzianek, choćby karnety ma mecze mistrzowskie.
Zapowiada się atrakcyjne święto, zorganizowane dla 1500 sportowców zrzeszonych w klubach sportowych Ziemi Ostrowieckiej!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *