Trzy miesiące z teatrem

?Trzy Twarze Teatru? – pod takim hasłem w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się I Festiwal Sztuki Teatralnej, nad którym patronat objął prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego.
Raz w miesiącu Osiedlowy Dom Społeczny ?Malwa? oraz Stowarzyszenie Aktywności Kulturalnej ?Karuzela? zapraszać będzie na spektakl.

Pierwszy z nich zaplanowano na 11 marca br. Początek godzina 17. Będzie to musical intymny ?Dolne Partie?. Zdaniem organizatorów ?Dolne Partie ? musical intymny? to podróż do kobiecego świata intymności. Akcja spektaklu rozpoczyna się w momencie, gdy bohaterka postanawia pójść na warsztaty, na których podobno można odkryć swoją kobiecość. Jak się okazuje, nic nie dzieje się na tych warsztatach tak, jak przewidywała. ?Dolne Partie ? musical intymny? bawi, uczy, daje do myślenia, a przede wszystkim otwiera na trudne tematy, dotyczące seksualności, dojrzewania, intymności i godności kobiecej. Musicalowa forma sztuki sprawia, że poruszane przez aktorki tematy tabu stają się bardziej dostępne, okazuje się, że można zaśpiewać piosenkę o intymności w rytmie rock`n`roll lub w hiphopowym stylu opowiedzieć o dojrzewaniu.
?Dolne Partie ? musical intymny? to doskonały sposób na spędzenie damsko-męskiego wieczoru w teatrze. Panie poczują więcej odwagi w mówieniu o swojej intymności, a panowie usłyszą, może po raz pierwszy, rozmowy zarezerwowane wyłącznie dla kobiecych spotkań. W ramach festiwalu ?Trzy Twarze Teatru? zaprezentowane zostaną jeszcze: spektakl muzyczny ?Marlena? (8.04 br) oraz ?Emigranci? (13.04 br).
Bilet wstępu na jeden spektakl 35 zł, karnet na trzy – 90 zł. Sprzedaż i informacja: ODS Malwa, os. Stawki 45, tel.: 693 72 72 63

fot. TEATR ME/ST

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *