Zamknij

Remis w sparingu z sandomierską Wisłą

23:42, 31.01.2018 Dariusz Kisiel
Skomentuj

Piłkarze KP KSZO 1929 zremisowali z Wisłą Sandomierz 2:2 (0:2) w swym drugim meczu sparingowym przed rundą wiosenną.

Podopieczni trenera Przemysława Cecherza, po golach  Kacpra Górskiego w 6 i Michała Mokrzyckiego w 31 min., przegrywali do przerwy 0:2. Po zmianie stron, najpierw kontaktowego gola zdobył w 67 min. Michał Grunt, a pięć minut później do remisu doprowadził Paweł Czajkowski.

KP KSZO 1929 zagrał w składzie:

KSZO (I połowa): Olszewski - Dominik Cheba, Kudryavtsev, Czajkowski, Janik - Kapsa, Mężyk, Mąka, zawodnik testowany, Persona ? Kamiński.

KSZO (II połowa): Zacharski - Dominik Cheba, Czajkowski, Mężyk, Janik - zawodnik testowany, Mąka, Mikołajek, Puton, Kamiński - Grunt.

W sobotę, 3 lutego, o godz. 11, na boisku przy Kolejowej, piłkarze KSZO w kolejnym spotkaniu kontrolnym podejmą czwartoligową Broń Radom.