Święta wojna z Końskimi!

Jutro, we wtorek, 6 lutego, o godz. 19, szczypiorniści KSZO w pierwszoligowym, derbowym meczu województwa świętokrzyskiego podejmują zespół odwiecznego rywala, KSSPR Końskie.
Zanosi się na emocjonujące widowisko i dlatego zapraszamy na trybuny!
KSZO w konfrontacji z popularnymi ?Koniami?, które sąsiadują z nami w ligowej tabeli, ma ujemny bilans, dlatego najwyższy czas, by zacząć go zmieniać. Nasz zespół potrzebuje punktów. Zwycięstwo z zespołem koneckim oddaliłoby go od strefy spadkowej i dałoby mu oddech, tak niezbędny przed sobotnią konfrontacją z wiceliderem z Białej Podlaskiej. Zanosi się na to, że będzie to także mecz z podtekstami. W obu zespołach są bowiem zawodnicy, którzy zamienili się miejscami.
Do Końskich z KSZO przeszedł Łukasz Telka, a z Końskich do KSZO Krzysztof Bernacki. Zapewne obaj ci gracze będą chcieli za wszelką cenę udowodnić, że dobrze się stało, iż zmienili barwy klubowe.
Do końca nie wiadomo jednak, w jakim składzie KSZO zagra we wtorek. Zawodnicy borykają się bowiem z kontuzjami. Na pewno nie wystąpi kapitan, Maciej Jeżyna. Co prawda wznowił zajęcia biegowe, ale na boisko wróci dopiero za dwa, trzy tygodnie. Na mniej lub bardziej bolesne urazy narzekają także Daniel Goliszewski i Mateusz Antolak.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *