?Spowiedź emigranta?, czyli Czesław powraca do Ostrowca Świętokrzyskiego

Czesław Mozil wraca na stare śmieci do Ostrowca Świętokrzyskiego.
Przypomnijmy, że to w ?Perspektywach? 15 lat temu zaczynał swoją karierę z zespołem Tesco Value. Teraz, 23 marca br. o godz. 20 wystąpi solo z programem o roboczej nazwie ?Spowiedź emigranta?. Bilety w cenie 40 zł już od dziś (oprócz wtorków) można nabyć w naszej redakcji.

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy?
Czesław – spowiedź emigranta to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów ? Czesława Mozila, frontmana grupy ?Czesław śpiewa?. Spektakl stworzony po wielu solowych występach Czesława w całym kraju. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych,
zagranych na żywo (!) hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *